Postupak upisa

Želite li svoje dijete upisati u naš vrtić za pedagošku godinu 2024/2025. zahtjeve za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat ćemo (biti će aktivna)
od 13. svibnja do 23. svibnja 2024. godine
 isključivo elektroničkom prijavom putem Portala Moje ZG e-usluge (
https://e-pisarnica.zagreb.hr/ePisarnica/#/), na poveznici e-Vrtići.

Za elektroničku predaju zahtjeva neophodno je posjedovati:

- NIAS vjerodajnicu značajne ili visoke razine sigurnosti za prijavu u sustav,
- adresu elektroničke pošte (e-mail) ili/i osobni korisnički pretinac u sustavu e-Građani.

Ukoliko trebate pomoć u postupku upisa djece, za tehničku podršku možete se obratiti na Helpdesk s adresom e-upisi.vrtici@zagreb.hr, odnosno u dječji vrtić putem telefona ili e-pošte tijekom radnog vremena.

Rezultati upisa djece u pojedine programe (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece) bit će objavljeni pod šifrom djeteta na oglasnim pločama i mrežnim  stranicama dječjih vrtića 19. lipnja 2024. Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti prigovor ravnatelju vrtića do 27. lipnja 2024.
Ravnatelj dječjeg vrtića odlučuje o prigovorima roditelja/skrbnika u roku 8 dana od dana zaprimanja prigovora.

Preuzmite potrebnu dokumentaciju: