Program prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 2024./2025.

Dječji vrtić Budućnost

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić Budućnost, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, mogu poslati Zamolbu za prijelaz djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu za prijelaz djeteta/djece u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 26. veljače do 1. ožujka 2024. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca trenutno pohađa/ju.

U skladu s Pravilnikom o upisu djece u Dječji vrtić Budućnost, a temeljem pisanog zahtjeva roditelja djeteta, Dječji vrtić provodi postupak prijelaza djece polaznika Dječjeg vrtića u drugi gradski dječji vrtić.

Obavijest o Programu prijelaza djece u gradskim djecjim vrticima za 2024-2025.

Zamolba za prijelaz 2024-2025.

Zamolba za prijelaz 2024-2025 U DV SESVETSKI KRALJEVEC

Zamolba za prijelaz 2024-2025 U DV ZRNO - IVANJA REKA I ŽITNJAK