Obavijest o prezentaciji posebnih programa vrtića i mogućnost predbilježbe za iste

OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE
OD 3. GODINE DO POLASKA U ŠKOLU

Poštovani roditelji, u tijeku su predbilježbe za naše posebne cjelodnevne programe u koje se upisuju djeca s navršene 3 godine:
  • Etno program
  • Glazbeno-scenski program
  • Program ranog učenja engleskog jezika
  • Alternativni program prema koncepciji R.Steinera – Waldorfski program
  • Alternativni program prema koncepciji Marije Montessori ( NOVI PROGRAM U NAŠEM  VRTIĆU OD JESENI 2021. )
Više o programima možete saznati na našoj web stranici ili putem projekcije posebnih programa koja će se na ulazu u centralni objekt (podest I kata) odvijati u periodu od 22.03. do 02.04.2021. svaki dan u jutarnjem periodu od 7,30 do 9,00 i poslijepodnevnom od ponedjeljka do četvrtka od 15 do 16,30.
Molimo zainteresirane roditelje koji iz postojećih skupina redovnog programa žele premjestiti dijete u neki od posebnih programa da ispune zahtjev za premještaj i pošalju na e-mail adresu vrtića ; vrtic-buducnost@zagreb.hr . najkasnije do 16.travnja 2021.